BurnPell RSX 70 kW

<< Atgal
Kaina: 3028 € 3364 €
Sutaupykite: 336 € + nemokamas atvežimasPrivalumai

  • Ekonomiškas
  • Ekologiškas
  • Modernus
  • Lengvai prižiūrimas
  • Ilgaamžis
  • Saugus

Techniniai parametrai

 

Aprašymas

Modernus granulių degiklis skirtas montuoti į bet kurį kieto, skysto ar dujinio kuro katilą. Degiklio efektyvumas siekia net 99%, todėl degindami granules šiuo degikliu, ekonomiškai bei ekologiškai apšildysite savo patalpas.

Kartu su degikliu tiekiamas valdymo pultas su LCD ekranu, kuriame realiu laiku pateikiama informacija apie vykstantį procesą ir nustatytus parametrus. Taip pat yra galimybė prijungti išorinės ar vidinės oro temperatūros daviklį, kontroliuoti išmetimo ventiliatorių ir kitus prietaisus.

Degiklis naudoja mažai elektros energijos – iki 2,5 kWh per parą, o po elektros tiekimo pertrūkių užsidega automatiškai.

Ilgaamžio degiklio šerdis pagaminta iš aukščiausios kokybės karščiui atsparaus plieno, o korpusas iš nerūdijančio plieno.

Degiklis yra ypač patogus naudoti, nes nereikalauja kasdienės priežiūros. Patentuotas kuro maišytuvas pagerina deguonies padavimą ir užtikrina savaiminį degiklio išsivalymą, todėl pelenai šalinami kas porą savaičių ar dar rečiau.

Saugumas užtikrinamas apsauginio termostato bei išsilydančios kuro tiekimo žarnos pagalba.

Degiklis komplektuojamas kartu su  2 metrų ilgio kuro tiekimo konvejeriu, montavimo kronšteinu bei skaitmeniniu valdymo įtaisu.

Norite užsisakyti? Tai - paprasta!


1.Paskambinkite telefonu +370 676 20077, +370 676 21001
2.Pasakykite, kokia prekė Jus domina
( BurnPell RSX 70 kW)
3.Susitarkite kada ir kokiu adresu pristatyti užsakymą.
4.Atsiskaityti galėsite mums pristačius prekę.

Montavimas


Šildymo įrangą montuojame visoje Lietuvoje. Telefonas montavimo klausimas:

8-614-33996